KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 17475332
nr 1747 5332
Etsning
Mikael Wahlberg. Signerad, numrerad 23/90, daterad -93, "Farmors dörr". Bildmått: 34x24 cm, yttermått inklusive ram: 50x37 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 8 december 2025
kl 19:01:16
5/12 01:06:10