KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 17475332

nr 1747 5332

Etsning

Mikael Wahlberg. Signerad, numrerad 23/90, daterad -93, "Farmors dörr". Bildmått: 34x24 cm, yttermått inklusive ram: 50x37 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 8 december 2025
kl 19:01:16

5/12 01:06:10 1      Vinnande bud